Apie mus

Teisės sargai – tai patyrusi bei kvalifikuota teisininkų komanda, kuriai svarbūs kiekvieno kliento poreikiai, problemos ir sėkmingi sprendimo būdai. Pagrindinis mūsų darbo tikslas – stabilus patenkintų mūsų paslaugomis klientų skaičiaus augimas kiekvienais metais. Turėdami didelę praktinio darbo patirtį galime pasiūlyti įvairiapusiškus sprendimus savo klientams, bei geriausią teisinių paslaugų kainą.

 

Teikiame teisines konsultacijas Jums priimtinu būdu: el. paštu, telefonu, skype pagalba bei susitikimo metu. Pats populiariausias ir efektyviausias teisinių paslaugų konsultacijų teikimo būdas yra susitikimas su mūsų teisininkais ir problemos sprendimas susitikimo metu. Įvertinę esamą situaciją, pateikiame pasiūlymus dėl tolimesnių veiksmų, parenkame tinkamiausią ir realiausią būdą užtikrinantį Jūsų interesus.

Teisinės konsultacijos kaina yra nustatoma kiekvienu atveju atskirai, atsižvelgiant į konsultacijos tukmę, skubumą, sudėtingumą bei pobūdį. Jeigu prieš konsultacijos pradžią neįmanoma nustatyti konsultacijos trukmės, taikomas 50 Eur valandinis tarifas.